Zámečnický servis a nouzové otevíraní dveří - Petr Lorenc
Zámečnický servis a nouzové otevíraní dveří - Petr Lorenc Nouzové otevírání dveří, zabouchnuté, zamčené bytové dveře, kanceláře
Mňukova 24, Ostrava - Zábřeh
Úvod Služby Montáže Uzamykací systém Prodejna Užitečné informace Kontakty


V případě zabouchnutých dveří, či nutnosti rychlého otevření zámků volejte pohotovostní číslo:

Přehled základních zámečnických prací
a služeb:
 • Havarijní zámečnická
  služba
 • Havarijní otevírání
  zámků bytů
 • Nouzové otevírání
  automobilů
 • Nouzové otevření
  zamčených, zaklapnutých dveří všech druhů, materiálů a provedení
 • Expresní opravy vložek všech typů zámků
 • Montáž, demontáž, opravy a sjednocení zámků
 • Výměny a opravy zámků, pantů i celých dveří po pokusech o vloupání
 • Prodej a montáž   bezpečnostních dveří
  a protipožárních dveří
Nouzové otevírání bytů - otevření dveří v nouzi na počkání

Provádíme nouzové otevírání dveří bytů, zámků aut, apod. Žádný zámek není pro nás překážkou. Při nouzovém otevírání dveří klademe velký důraz na profesionalitu a to tak, že se snažíme dveře nouzově otevřít bez poškození zámku dveří nebo jiných součástí jako jsou zárubně, bezpečnostní kování a podobně.

Našim cílem je otevřít dveře tak, aby další investice zákazníka po nouzovém otevření dveří byly téměř nulové. Určitě není problém zabouchnuté dveře vyrazit, ale s jistotou dojde k nějakému poškození ať už dveří, zárubní nebo zadlabacího zámku, a to nemluvě o zamčených dveřích na dva západy nebo vícebodových bezpečnostních dveřích.

U otevírání automobilů také není problém třeba rozbít okno a odemknout dveře auta páčkou zevnitř, ale některé modely aut mají tzv. sejf systém (Safe System) a ten znemožňuje otevřít automobil zevnitř. Proto se snažíme používat profesionální nástroje pro otevírání dveří a automobilů. Jelikož máme dlouholeté zkušenosti (více jak 10 let) s montážemi bezpečnostních zámků, tak si i některé nástroje pro otevírání dveří bytu a dveří aut vyrábíme sami, což nám napomáhá ke kvalitě našich služeb a ke spokojenosti našich zákazníků.

Snažíme se také přijíždět k zákazníkům v co nejkratším časovém intervalu. Pokud nejsme zrovna zaneprázdněni jinými zákazníky, náš příjezd se pohybuje v rozmezí 15-60 minut, dle lokality, ve které se zákazník nachází.
 

Opravy po vloupání aneb vykradený byt / kancelář…

Čekalo Vás při návratu z dovolené ne zrovna milé přivítání v podobě zdevastovaného vstupu (…dveří, pantů, zámku, kování atd.) a kompletně vykradeného bytu…?

V noci Vás několikrát budily prapodivné zvuky, jejichž zdroj jste nemohli najít a tak teprve ráno při odchodu do práce jste při marné snaze byt zamknout jste zjistili, že Vaše dveře nejspíš (protentokrát úspěšně) absolvovaly první pokus o vloupání...?

ROZBITÉ ČI VYPÁČENÉ DVEŘE, VYLOMENÝ ČI ODVRTANÝ ZÁMEK
A DALŠÍ NÁSLEDKY POKUSU O NÁSILNÉ OTEVŘENÍ DVEŘÍ - OPRAVA, VÝMĚNA, MONTÁŽ...

Potřebujete vše uvést rychle a na patřičné úrovni do původního stavu? Chcete znovu opravit vstupní dveře, zprovoznit funkčnost zámků, opravit komplexně či alespoň po vizuální stránce zacelit nejvíce "křičící" praskliny, škrábance atd.?

... pak pro Vás máme rychlé, kvalitní a dostupné řešení. Za dobu naší existence jsme viděli stovky vyloupených bytů, vypáčených dveří, zničených či poškozených vložek, rozlámaných pantů, mechanického poškození dveří a jejich prvků v důsledku vykradení či jakéhokoliv jiného pokusu o násilné vniknutí ...

... vždy jsme sjednali rychlou a přitom adekvátní nápravu - opravili či vyměnili zámek, svařili prasklé mechanické komponenty, provedli nátěr či nástřik poškozených povrchů, případně provedli montáž některých z bezpečnostních systémů nebo dodatečných zabezpečovacích prvků (bezpečnostní dveře, bezpečnostní kování, celoplošné závory, samozamykací zámky aj.

Pokud jste se tedy bohužel stali jednou z mnoha z obětí vloupání či pokusu o vykradení, obraťte se s jistotou na nás - jsme tu k Vašim službám 24 hodin denně - vybaveni pochopením, dlouholetými zkušenostmi, nezměrnou dávkou šikovnosti, a v neposlední řadě také know-how, jak podobným situacím pro příště spolehlivě předejít či alespoň zabránit jejich úspěšnému dokončení ...

 


O firmě   l   Služby   l   Montáže   l   Uzamykací systém   l   Prodejna   l   Užitečné informace   l   Kontakty